TANITIM FİLMİMİZİ İZLEYİN
ICE FUE yeni tanıtım filminde Yeşilçam’ın unutulmaz aktörü Coşkun Göğen (Tecavüzcü Coşkun) bizlerleydi.

Bir seri halinde çekilen tanıtım filmimizin devamı gelecek. Youtube kanalımızı takip etmeyi unutmayın.

Gaziantep SAÇ EKİMİ

ICE FUE SAÇ EKİMİ NEDİR?

Dünya’da İlk Defa Doğal ve Verimli Saç Ekimi

ICE FUE saç ekimi yönteminde, ense bölgesinden alınan saç kökleriniz ekim sırasını beklerken verimini kaybetmez. Aksine özel geliştirilmiş cihaz içerisinde şoklanır ve köklerin daha verimli olması sağlanır. Şoklanmış saç kökleriniz kendi yağ ve kan hücrelerinizden beslendiği için çok daha güçlü ve verimli olurlar. ICE FUE Saç Ekimi Yönteminin detaylarını öğrenmek için bizleri arayabilir, 7/24 açık soru hattına sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Doğal ve Kalıcı Saçlar

ICE FUE Saç Ekim Yöntemi diğer saç ekimi yöntemlerinden farklı olarak daha kısa sürede daha kalıcı sonuçlar almamıza olanak tanır. Saç kökleri lokal anestezi altında özel uçlu mikro motorlar ile tek tek alınarak saçsız alanlara yerleştirilir. Yöntemin en ayrıştırıcı noktası, saç köklerinin özel bir ortamda şoklanarak muhafaza edildikten sonra işlem görmesidir. Kökler daha verimli hale getirilir.                                                                                                                  

  • Gaziantep’te ilk defa ICE FUE Saç Ekimi tekniği
  • Uzman Doktor Kadrosuyla Profesyonel Hizmet           

FORMU DOLDURUN, SİZİ HEMEN ARAYALIM

""
1
Adınız Soyadınız (Your Name)Name
Telefon Numaranız (Phone)Phone
Görseupload
Görsel Yükle (Upload Picture)
Mesaj (Text)Mesaj (Text)
0 /
Previous
Next

SAÇ EKİM HİZMETİ ARTIK GAZİANTEP’TE!

Saçların seyreldiği ya da tamamıyla saç kaybının olduğu durumlarda Gaziantep’te saç ekimi tedavisi uygulanmaktadır. Saç ekimi uygulamaları ile saçın doğal yapısının yeniden oluşturulması ve saç kaybının önlenmesi amaçlanmaktadır. Saç ekimi süreçlerinde tedavi edilecek kişiye saçların ya da kılların sağlıklı olduğu bölgeden, dökülmelerin yoğun olduğu bölgeye nakil şeklinde eklemeler yapılmaktadır.

Gaziantep saç ekimi profesyonel bir şekilde yapılmaktır. Tedavi edilen hastaya günlük hayatında fark edilmeyecek şekilde doğal bir görünüm kazandırmak hedeflenmektedir. Gaziantep saç ekimi uygulaması ile saç kaybı problemi yaşayan kişiye; kalıcı, doğal, sağlıklı ve estetik bir çözüm sunulmaktadır.

Gaziantep Saç Ekimi Uygulamaları Nasıl Yapılmaktadır?

Saç ekimi uygulaması yapılmadan önce tedavi yapılacak kişinin saç köklerinin analizi yapılmaktadır. Saç kaybının ve dökülmelerin yoğunlukla yaşandığı bölgeler ile sağlıklı saçların bulunduğu bölgeler tespit edilmektedir. Söz konusu greft adı verilen ve sağlıklı bölgeden alınan saç kökleri saç yoğunluğunun azaldığı bölgeye ekilmektedir. Sağlıklı saç köklerinin bulunmadığı durumlarda; kol, göğüs duvarı gibi vücudun farklı bölgesinden de saç kökü alınmaktadır. Tedavi süresi uygulanacak bölge yoğunluğuna bağlı olarak değişmekte olup birkaç saat sürmektedir. Bazı durumlarda tedavide tek seans yeterli görünmemekte ve birkaç seans yapılabilmektedir.  Tedavi lokal anestezi altında gerçekleşmekte olup sonrasında özel bir bandaj uygulaması gerektirmektedir.  Gaziantep’te saç ekimi uygulamaları bu şekilde gerçekleştirilmekte ve kişi tedaviden sonra günlük hayatına devam edebilmektedir.

Gaziantep Saç Ekimi Yöntemleri Nelerdir?

Gaziantep saç ekimi operasyonları üç şekilde yapılmaktadır. Bu yöntemleri belirleyen ana unsur ise sağlıklı saç kökünün nasıl alındığı ile ilgilidir. Yöntemler ICE FUE, FUE ve FUT olmak üzere üçe ayrılmaktadır. FUE yönteminde saç kökleri tek tek alınmakta ve bu sayede bölgede daha az tahribata yol açmaktadır. FUT yönteminde ise saç kökleri bir deri kesiti ile toplu bir şekilde alınmaktadır. FUE yöntemi günümüz teknolojisinde FUT yöntemini geride bırakmıştır. Bunun nedenleri; sağladığı estetik başarı, daha doğal ve sağlıklı saçlar elde edilebilmesi, daha acısız bir yöntem olması, dikiş gerektirmemesi, daha az tahribata neden olması, yara izi bırakmaması, normal yaşantıya hızlı dönüş sağlaması, saç köklerinin zarar görme oranın düşmesi, saçların doğal yönüne doğru alınabilmesidir.

NEDEN SAÇ EKİMİNDE ICE FUE?
Ice Fue saç ekim tekniği farklı şehirlerden gelen uzman hekimler tarafından yıllar alan çalışmalarla geliştirilmiştir. Patentini aldığımız çalışmalarımız hastalar üzerinde olumlu etkiler göstermiştir.

İşlem öncesinde yapılan muayenede ekilmesi gereken greft sayısı belirlenir. Hasta isteği ve doktorlarımızın önerileri doğrultusunda saç çizgisi çizilir ve işlem hakkında hasta bilgilendirilir.

Profesyonel ekibimiz steril ameliyathanelerde lokal anestezi uygulayarak işleme başlar. Lokal anestezi sayesinde işlem sırasında ve sonrasında hasta acı hissetmez. 0,5-0,7 mm’lik mikromotor uçları ile donör bölgeden saç kökleri homojenlik sağlanarak tek tek alınır. Ice Fue saç ekim yönteminde alınan saç kökleri ekim işlemine kadar özel solüsyon içerisinde şoklanarak muhafaza edilir. Bu sayede kökler bekleme süresince verim kaybetmez, aksine solüsyonla şoklanma sayesinde daha verimli hale gelir. Verim kazanan saç kökleri belirlenen bölgeye doğal görünüm sağlanacak şekilde ekim kalemi ile tek tek ekilir. 6-8 saat süren operasyon sonrasında işlem yapılan bölgede kesi oluşmaz, oluşan küçük sıyrıklar 2-3 gün arasında kapanarak yok olur ve yara izi kalmaz.

Ekibimiz işlem sonrasında uygulanması gereken bakımlar hakkında hastayı bilgilendirir. Ekilen kökler 3. ayda çıkmaya başlar, 6. ayda alınan %50 verim, 9. ayda %90’a çıkar. 1 yıl sonra da %97 verim alınarak hedeflenen sonuç elde edilir.

Neden Gaziantep Saç Ekimi?

ICE FUE Saç Ekimi artık Gaziantep’te!

Saç ekimini, kadın ve erkek ayrımı olmaksızın doktorun uygun gördüğü 20 ile 60 yaş arasındaki herkes yaptırabilir. Gaziantep’te saç ekimi operasyonundan sonra günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Operasyon sürecinde 3 günlük süreyi saç ekimi ve kendiniz için ayırmanız gerekmektedir. İşlem, 6 ile 8 saat arasında nakil yoğunluğuna göre değişmektedir. İşlemler lokal anestezi altında gerçekleşmektedir.

HİZMETLERİMİZ
NELER YAPIYORUZ?

ICE FUE SAÇ EKİMİ

Türkiye’de kullanılan en profesyonel saç ekim yöntemi.
Saç kökleriniz beklerken asla verimini kaybetmez.

SAKAL EKİMİ

Dünya’da ve Türkiye’de ilk defa ICE FUE yöntemi ile sakal ekimi.
Doğallığınızdan asla ödün vermeyeceksiniz.

KAŞ EKİMİ

İstediğiniz kaşlara kavuşmak hayal değil! ICE FUE tekniği ile kaş ekiminde,
ilk seans sonrası etkiyi kendi gözleriniz ile görün.

PRP

PRP tedavisinin bir mucize olduğunu kendi gözleriniz ile görün!
Bu hizmeti PRP uzmanlarından alın.

UYGULAMA ÖRNEKLERİ
Neler Yaptığımıza Göz Atın

Gaziantep SAÇ EKİMİ

Gaziantep Merkezimiz

SIK SORULAN SORULAR

Sizin için yanıtladık.

İnternetten alınan bilgiler ve çevresel faktörlerden dolayı kafanızda milyonlarca soru olduğunun farkındayız. ICE FUE Gaziantep ailesi olarak bu soruların bazılarını yanıtladık.
+Ön Çizgim Doğal Olur mu?
Saç çizgisi; alın ve saçın birleşimi olan noktayı belirleyen çizgidir. Bu durum dikkate alınarak çizimin gerçekleşmesi gerekir. Bu belirleme yapılırken çok sayıda etken dikkate alınmalıdır. Bunların başında saçsız alanın genişliği ile saç dökülmesinin devam edip etmediği gelir. Saç kökleri ekilen bölgeye uyum sağlamalıdır. Ayrıca saçların çıkma yönüne doğru ekilmesi de dikkate alınmalıdır.

Bu sebeple baştaki doğal görünüm için ön çizginizin çizimini yapan uzmanların deneyimli olması çok önemlidir. ICE FUE ailesi olarak deneyimli uzmanlarımızla saç analizinizi yaparak sizi doğal bir görünüme kavuşturuyoruz.

+Çim Adam Olma Korkusu!
ICE FUE Gaziantep Saç Ekim merkezimizde DHI (kalem tekniği ) ile saç ekimleri gerçekleştirilmektedir. DHI saç ekimi tekniğinde diğer kullanılan yöntemlerden farklı olarak santimetrekare başına çok daha fazla kök ekimi yapılması sağlanır. Hızlı iyileşme görülür. Kökler doğrudan kalemlerle yerleştirildiği için ciltte travma ve yara izi yaratmaz; üstelik saça kolaylıkla yön verilmesini sağlar.

Kökler doğrudan yerleştirildiği için enfeksiyon oluşma riski azdır. Ekim sırasında köklerin hayatta kalma oranı %97’dür; çünkü biz ICE FUE yönteminde kullandığımız özel şoklama ile köklerin muhafazasını sağlamaktayız. İnce uçlu iğneler kullanıldığı ve operasyon kalemle yapıldığı için saç çıkış açıları daha düzgün seviyede belirlenir ve bunun sonucunda doğal bir görünüm elde edilir.

Tüm bu olumlu faktörler bir araya geldiğinde sizi çim adam olmaktan kurtarır.

+Normal Yaşantıya Ne Zaman Dönebilirim?
ICE FUE Gaziantep Saç Ekim Merkezi olarak 7-10 gün sonrasında pullanma veya kızarıklık tamamen yok olmaktadır. İşlem sonrasında ekim yapıldığı belli olmaz; ancak ilk 4 hafta toz, aşırı güneş ışığı, spor, hamam, darbe vb. durumlardan kaçınılması gerekir. DHI yöntemi ile yara izi, acı vb olumsuz etkiler asla oluşmaz.
+Saçlarım Yıllar Geçtikçe Dökülür mü ?
Ekim için iki kulak arkasında kalan bölgeden FUE YÖNTEMİ ile saç kökleriniz alınır. Bu bölge genetik olarak dökülmeyen alandır ve kökler oldukça sağlıklıdır.

Alınan kökler Dünya’da sadece ICE FUE Gaziantep Saç Ekim Merkezi tarafından uygulanan ICE FUE yöntemi ile muhafaza edilir . Bu sayede ekilen saçlarınızın ömür boyu dökülmemesini %97 garantiliyoruz.

+Saç Kaybının Hayatımdaki Önemi
Ekim için iki kulak arkasında kalan bölgeden FUE YÖNTEMİ ile saç kökleriniz alınır. Bu bölge genetik olarak dökülmeyen alandır ve kökler oldukça sağlıklıdır. Alınan kökler Dünya’da sadece ICE FUE Gaziantep Saç Ekim Merkezi tarafından uygulanan ICE FUE yöntemi ile muhafaza edilir . Bu sayede ekilen saçlarınızın ömür boyu dökülmemesini %97 garantiliyoruz.
+ICE FUE Gaziantep Ailesi Olarak Misyonumuz

  • Sizlere en yüksek kalitede hizmet vermek,
  • Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,
  • Güçlü bir kadro ile doğal bir saç ekimi görüntüsü sağlamak ,
  • Aramızda duygusal bir bağ yaratarak daha rahat bir süreç geçirmenize yardımcı olmak,
  • En son teknolojileri ve yenilikleri kullanarak en kaliteli hizmeti sunmak,
  • Misafirlerimizin ihtiyaçlarına uygun tedavi yöntemlerini, alanında deneyimli hekim ve profesyonel kadromuzla sunarak misafirlerimizin yaşam kalitelerini yükseltmek,
  • Sunduğumuz tüm tıbbi uygulamalarımızda dünya standartlarında, çağdaş ve teknolojik uygulamaları kullanmak.

+ICE FUE Gaziantep Ailesi Olarak Vizyonumuz
Kuruluşumuzdan bu yana devamlı olarak değişen ve gelişen Dünya’ya ayak uyduran,  bilimsel çalışmalara hizmet ederek yeni saç ekim teknikleri geliştiren, güvenilir ekip ve alanında uzman doktorlarla sınıf ayrımı gözetmeksizin, konforunuzu ve güvenliğinizi son düzeyde sağlayan işletme olmak yegane temelimizdir.

Yurt içi ve yurt dışından gelen hastalarımıza yüksek kalitede hizmet vererek büyümek ve en çok tercih edilen lider saç ekim merkezi olup rekabet gücümüzü göstermek hedeflerimiz arasındadır.

Gaziantep SAÇ EKİMİ

ICE FUE Uzman Kadrosundan:

DR. O. Firat

– Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı

– Ege Üniversite Tıp Fakültesi Mezunu (1996)

– Akdeniz Üniverstesi Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon uzmanlığı (2011)

DENEYİMLERİ:

– Gaziantep 27 Nolu Sağlık Ocağı (2001-2007)

– Anamur Devlet Hastanesi (2012-2013)

– Saç Ekimi Deneyimi (2013-2017)

İLETİŞİM
Bizimle Hemen İletişime Geçin
Mail
info@icefue.com
Bizi Arayın
+90 541 968 99 34

Adresimiz

Budak Mah. Ali Fuat Cebesoy Bulvarı No:72 Şehitkamil, Gaziantep, 27090

""
1
Adınız Soyadınız (Your Name)Name
Telefon Numaranız (Phone)Phone
Görseupload
Görsel Yükle (Upload Picture)
Mesaj (Text)Mesaj (Text)
0 /
Previous
Next

2016 48537 Numaralı Ice-Fue Saç Ekim yöntemi 03.01.2017 tarihinde Türkiye Patent Enstitüsü‘nde onaylanmış ve kayıtlanmıştır.

Söz konusu olan Ice-Fue saç ekim yöntemi, Ice-Fue Saç Ekim Merkezi’ne aittir; herhangi kopya veya illegal kullanım yasa dışı olmakta ve yasal davacı hakkını kapsamaktadır.

FACEBOOK
@icefue
INSTAGRAM
@icefue