Medikal Estetiğin Başkenti: Antalya

Antalya Medikal Estetik, kişilerin kendilerini daha iyi hissetmeleri, daha güzel ve genç görünmelerini sağlamak için veya yaşlanma sürecini yavaşlatmak adına yaptığımız birtakım işlemlerin adıdır. Bunlar cerrahi olmayan işlemlerdir. Noninvaziv işlemler adı verdiğimiz bu işlemlerde kesi olmaz veya çok küçük kesiler olur dolayısıyla ameliyathaneye girmeye gerek duymadığımız işlemlerdir. Sıklıkla dolgu, botoks uygulamaları, PRP uygulamaları, cihazlarla yapılan lazer, radyofrekans destekli uygulamalar, ultrason eşliğinde yapılan uygulamaları içermektedir.

Tıp alanında sanatsal bir bakış açısıdır. Yüzde, ciltte ve vücudun dış görünüşünde, konturunun ve dokusunun düzeltilmesi için farklı prosedürlerin ve tetkiklerin yapıldığı bir alandır. İnsanların ihtiyacı olan estetik uygulamaların kullanıldığı, doğal ve sağlıklı bir görünüme kavuşmayı sağlayan bu tür uygulamalar sağlık sektöründe bir ihtiyaç halini almıştır.

Antalya Medikal Estetik non invaziv ya da minimal invaziv teknolojileri ve teknikleri barındırır. Burada yapılan işlemler genel anestezi gerektirmeden ve dokular kesilmeden uygulanır. Bu sayede kırışıklıklar giderilebilir, aşırı terleme önlenebilir, dudak yapısı hacimli hale getirilir ve cilt yaşlanmasının önüne geçilebilir.

 

Sağlıklı Güzelleşmenin adı: Antalya Medikal Estetik

Bu alanın hızlı bir şekilde gelişim göstermesi kişilere ameliyat uygulanmadan gençleşme sağlaması yüzündendir. Çünkü insanlar herhangi bir hastalıktan değil, daha iyi görünme isteğiyle bu uygulamaları yaptırmayı isterler. İşte Antalya Medikal Estetik sizlere bunu sunar. Ameliyat gerektirmeden uygulanan bu işlemler sayesinde hastalar acı duymadan, doğal bir görünüme kavuşabilirler. İş ve sosyal yaşamları herhangi bir şekilde kesintiye uğramaz.

Hizmetimizkişiye birçok avantaj sağlıyor. İşlem yapılır yapılmaz kişi günlük hayatına dönüş yapabiliyor. Süre avantajının yanı sıra cerrahi operasyonlar yapılmadığı için kişide enfeksiyon gelişme riski azalıyor. İşlemler doğru ellerde yapıldığında sonuçlar da oldukça doğal ve güzel oluyor.

Antalya Medikal Estetikte amaç hem güzel olsun hem doğal dursun mantığı üzerine kuruludur. Dolgu ve botoks, bu işin başını çekiyor ama gelişen teknoloji sayesinde artık elimizde yardımcı cihazlar da var. Tek başına elde etmek istediğimiz sonuca ulaşamıyorsak bu cihazları kullanıyoruz. Lazer destekli cihazlar, ultrason destekli yüz germe cihazları var. Bu tip cihazları ciltte sıkılaşma, ciltteki elastikiyet kaybını geri getirme, kolajen yapıyı geriye döndürme şeklinde kullanıyoruz. Ancak cildin yaşlanmasıyla birlikte cilt altında bulunan kaslarda da gevşeme meydana geliyor. Bunun tedavisini de özellikle yüksek odaklı ultrason denilen HİFU denilen bir cihaz yardımı ile yapıyoruz. Bu işlemlerin hiçbiri elbette ki cerrahinin yerini tutmuyor ancak bazen hastanın genel durumu cerrahi için uygun olmuyor bazen de cerrahi işlem için erken ama bu süreci daha iyi geçirmek ve uzatmak için bu tür teknolojilerden faydalanmak gerekmektedir. Hepsini beraber kombinlediğimizde daha genç bir yüz elde ediyoruz. Bu işlemler tabii ki cerrahinin verdiği sonuçları vermez ama yine de kişinin doğal, daha genç ve güzel kalmasını sağlar.